Geopaatiline Stress

Tean, et paljud teadlased peavad nõiavitsa iidse ebausu tööriistaks. Olen veendunud, et see on ennatlik eelarvamus. Nõiavits on lihtne töövahend, mis näitab inimese närvisüsteemi reaktsioone seni veel tundmatutele faktoritele. 

Albert Einstein

Geomantia (ennustamine kujundite, mõtteliste joonte, pinnavormide järgi) juured on Keldi ja Germaani traditsioonides. Nõiavitsa kasutasid preestrid, druiidid ja kogukonna vanemad, et teha kindlaks sobivad kohad, kuhu planeerida maju, kirikuid, ühiskasutatavaid kaevusid ja linna keskväljakuid. Need olid rahva kogunemiskohad ja pidid asuma alal, kust hoovas jõuduandvat energiat. Näited hõlmavad Ayers’i kaljut, Stonehenge’i, Egiptuse püramiide, Delfi oraaklit.

Geomantia aitab eristada ja mõjutada kohaenergiat. Arvesse võetakse nii positiivsed kui negatiivsed paigad, sealhulgas pühapaigad, püha geomeetria ja planeedimüsteeriumid. Geomantia põhieelduseks on, et inimesed suhestuvad keskkonnaga nii nähtaval kui ka nähtamatul viisil.

Geopatoloogilise stressi tüübid

Geopatoloogiline stress võib ilmneda nii looduslikel kui inimtekkelistel põhjustel, näiteks kaevandamisel. Maa magnetvälja igapäevane häiritus loob geomagneetilist aktiivsust, mis mõjutab inimeste tervist, käitumist ja isegi unistusi (Lipnicki, 2009).Geopatoloogilise stressi põhjustajate hulka kuuluvad geoloogilised probleemid, geomagneetilised liinid, ley liinid ja veesooned.

Ohud tervisele

Geopatoloogilise stressi mõju tervisele tuli esmakordselt jutuks 1920ndtel aastatel, kui saksa arstid uurisid vähihaigete gruppe erinevates külades. Von Pohl oskas väidetavalt ennustada vähijuhtumeid kahes uuritavas linnakeses, kasutades selleks kaarti. Kuna tänapäeval puudub teaduslik meetod vastavate mõõtmiste tegemiseks, kuulub enamus geopatoloogilise stressi tervisemõjusid seni veel ulme valdkonda. Sama probleem on ka madalsageduslike elektromagneetiliste lainete mõju uurimisega. Kaebused ulatuvad seletamatust väsimusest unehäireteni, vaimuhaigustest viljatuse ja kroonilise immuunsuspuudulikkuseni. Geopatoloogilise stressi mõju tervisele ei ole veel teaduslikult tõestatud.

  • Facebook
  • Instagram

House Healing Solutions © 2020 | All Rights Reserved.