Triin-Liis Treial

DSC_4928.jpg
 Kvalifikatsioonid

 

Mida teeb ehitusbioloog?
Tere.

Olen ehitusbioloog ettevõttes House Healing Solutions. Oma kutseoskused omandasin Austraalias Melbourne’is, koolis nimega Australian College of Environmental Studies ja olen ka Austraalia Ehitusbioloogide Liidu ning Okeaania Raadiosagedusliku Teadusnõu Assotsiatsiooni liige.

Igapäevaselt tegelen erinevate klientidega, peamisteks probleemideks on kehv unekvaliteet, krooniline väsimus, autoimuunhaigused, keskendumis-ja õpiraskused, peavalud, allergiad ning ka viljakusprobleemid. Reeglina peitubki probleemi allikas kliendi kodus ning lihtsate meetmetega on võimalik olukorda lahendada/paremaks muuta.

Ehitusbioloog palgatakse paljudel erinevatel põhjustel:  testima elektromagnetvälju, testima siseõhku allergeenide ja kemikaalide osas, nõustama terve elukeskkonna loomisel, testima hallituse olemasolu, soovitama veefiltreid, soovitama tervislikke hügieenitooteid ja puhastusvahendeid ning identifitseerima geopaatilist stressi.

Ehitusbioloog kaasatakse tihtipeale ka oma maja/hoone ehitusse/renoveerimisse ning koostöös ehitaja ja arhitektiga seon omavahel tervikuks mitmed erinevad aspektid alates ehitusmaterjalidest, ventilatsioonist kuni elektromagnetväljade ning hallituseni. Selliselt loodud keskkonnad ei ole ainult rohelised, vaid toetavad ka nendes viibijate tervist ja heaolu.

WELL AP™ akrediteering kinnitab minu kompetentsi WELL Ehitusstandardi osas ning minu teadmisi inimeste tervisest ning heaolust ehitatud keskkondades.

Elan ja töötan hetkel Perthis, Lääne-Austraalias, kuid

soovijatele pakun ka emaili/Skype´i vahendusel konsultatsioone üle maailma.

Mind innustab kui suudan oma klientidele pakkuda paraktilist informatsiooni ja kergeid lahendusi, et iga üks meist saaks olla edukas ja hea tervise juures.

Kohtumiseni!
Triin-Liis
DSC_4998.jpg